ویژگی های هیس پنل

  • جاذب صوت

تخلخل های میکروسکوپی و الاستیسیته ی پشم چوب به کار رفته در هیس پنل از یک سو و تخلخل های به نسبت ماکروسکوپی موجود در ساختار هیس پنل و چگالی پایین از سوی دیگر موجب شکل گیری ضریب اصطکاکی  فوق العاده بالایی برای پنل ها و چگالی پایین از سوی دیگر موجب شکل گیری ضریب اصطکاکی فوق العاده بالایی برای هیس پنل در برابر عبور جریان های هوا و در نتیجه امواج صوت در حال عبور از پنل ها می شود. علاوه بر این ، ویژگی های جذب صوت داخلی مواد به کار رفته همراه با مستحکم بودن قابل توجه پنل ها به آن ها این اجازه را می دهد که کارایی فوق العاده ای در جذب و دمپ صدا ها خصوصا در فرکانس های پایین داشته باشند.

  • عملکرد زیست محیطی

این محصول صد در صد با سلامت انسان و محیط زیست تطابق داشته و بدلیل این که از متریال کاملاً طبیعی و بدون استفاده از چسبها و رزین های شیمیایی ساخته می شود هیچگونه ضرری برای انسان و محیط زیست ندارد و تابع الزامات ملی حفاظت محیط زیست می باشد .

  • عملکرد مقاومت به حریق

کاملاً مطابق استانداردهای اروپایی (EN1305-1-1) و در دسته A2-SL-dD,B-S L,do طبقه بندی می شوند که به معنای بسیار مقاوم در برابر آتش با دودزایی بسیار اندک و بدون ریزش می باشد . در صورت آتش سوزی ، هیس پنل ها سوخته نمی شوند ، ریزش ندارند ، بخارات و گازهای سمی از خود تولید نمی کنند و سبب گسترش آتش نمی شوند . در واقع رژیم سوختن در این پنل ها بسیار کند بوده و با ایجاد یک لایه خاکستر مقاوم از بخش های زیرین هیس پنل محافظت می کند و سبب کاهش سرعت سوختن در هیس پنل و خنثی شدن احتراق می شوند .

درباره ما

امروز با گسترش تکنولوژی های ساخت ، استفاده از مصالح پیش ساخته که به منظور استفاده در پوششهای سقف کاذب و دیوار و نما به کار گرفته می شود و با توجه به امکان کنترل کیفیت بیشتر و سرعت اجرای بالا ، این نوع محصولات بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است  ادامه…

بازدید از نمایشگاه دائمی
با خبر بمانید

*برای دریافت پیشنهادات تخفیف اولیه ، به روزرسانی ها و اطلاعات مربوط به محصولات جدید ، در خبرنامه ما مشترک شوید.