معرفی محصول

   این پنل ها در واقع کامپوزیتی بر پایه الیاف چوب و مجموعه ای از مواد و ترکیبات معدنی هستند که طی فرایندهای صنعتی و با استفاده از ماشین آلات مخصوص به صورت صفحاتی با ابعاد استاندارد تولید می شوند . پانل های فوق سازگاری بالایی با سلامت انسان و محیط زیست دارند . از بعد از جنگ جهانی دوم بسیاری از کشورهای اروپایی الزامات سختگیرانه ای در خصوص امنیت ساختمان در برابر آتش مقاومت مکانیکی و سبکی مصالح وضع کردند که این پنل ها تابع الزامات فوق بوده و به همین جهت از آنها می توان در تمامی محیط های مسکونی ، آموزشی ، اداری ، سالن های همایش ، سینماها ، آمفی تئاترها ، مجموعه های تفریحی ، هتل ها ، رستورانها ، پارکینگ ها و حتی استخرها بعنوان سقف کاذب ، دیوار پوش و یا به منظور عایق حرارتی در زیرکار دیوارها و کف استفاده نمود . این پنل ها علاوه بر کاربرد در فضاهای داخلی می توانند در فضای خارج از ساختمان نیز مورد استفاده قرار گیرند.

   این مجموعه ضمن استفاده از تجهیزات و ماشین آلات با کیفیت ، استانداردهای کیفیت خود را نیز در سطح بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی به بازار ارائه نموده است .

   هیس پنل محصولی است متشکل از 65% الیاف پوشال چوب و 35% مواد معدنی با مخلوط آب و افزودنی دیگر که در شرایط فشار و دما و زمان خاص در نهایت محصولی کاملاً و 100% طبیعی و سازگار با محیط زیست و سلامت انسان تولید می گردد که بصورت عایق حرارتی و صوت در ساخت سازه ها و ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد . البته این محصول در حال حاضر علیرغم این موارد ، بصورت پنل های تخصصی آکوستیکی و طراحی نیز بگونه ای ساخته شده اند که به طور گسترده و بسیار متنوع در طراحی داخلی مورد استفاده قرار می گیرند .

   البته این شرکت بطور مداوم در حال بهینه سازی فرایندهای تولید و راه اندازی محصولات جدید همراه با کارشناسان متخصص در این حوزه ، معماران ، طراحان داخلی و سازندگان و آموزش و ارائه به بازارها می باشد .

   هیس پنل با توجه به اینکه یک ماده کاملاً طبیعی می باشد و ساخته شده از پشم چوب با کیفیت بالا و سیمان مخلوط با آب به عنوان عامل اتصال دهنده بسته به نوع کاربرد به سه گروه ، پانل های آکوستیکی و طراحی و ساخت تقسیم می شوند .

   هیس پنل با توجه به پایداری و حفاظت از منابع طبیعی اعتقاد راسخ به حفظ این منابع داشته لذا تمامی امکانات تولید ، از انرژی تجدید پذیر استفاده می نماید و تابع کلیه قوانین زیست محیطی می باشد .

   مزایای هیس پنل :

   هیس پنل : محصولات با کیفیت عالی و استاندرد می باشد که ضمن تأثیر خواص صوتی و حرارتی مناسب بعنوان یک مصالح ساختمانی پیشرفته که ضمن محافظت از طبیعت و سلامت انسان در رقابت پذیری با محصولات مشابه بخصوص از لحاظ دوام و عمر مفید بالا و نسوز بودن برای طیف گسترده ای از اهداف عایق ، ساخت و طراحی ، منحصر بفرد می باشد .

آکولوژیکی : این محصول کاملاً دوستدار طبیعت بوده و 100% قابل برگشت به چرخه طبیعت می باشد .

سلامت : محیطی بسیار مناسب و مطلوب برای انسان فراهم می آورد .

زیبایی : با توجه به اینکه طیف وسیعی از رنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد از نظر بافت سطح و رنگ جلوه منحصر بفرد و متفاوتی را ارائه می نماید .

آکوستیک : عایق و جذب کننده عالی صدا می باشد .

دوام و عمر طولانی : تغییر شکل نمی دهد و با گذشت زمان خواص خود را از دست نمی دهد .

ایمنی و آتش : شاخص های ایمنی آتش بالا (A2,B-S1,d0) .

عایق حرارتی : خواص عایق حرارتی بالا

از جمله ویژگی های این محصول، وزن سبک و کمتر از چوب، مقاومت در برابر نیروهای مکانیکی و ضربات ، زیبایی ظاهری و تنوع در رنگ که این محصول را به عنوان یک محصول دکوراتیو به عنوان فینیشینگ نهایی در پوشش دیوار و سقف قابل استفاده بوده وبه جهت قابلیت رنگ پذیری بالا، میتوان آن را به دفعات در طیف های مختلف رنگی به صورت نامحدود (بر اساس کد های رنگی NCS یا RAL) به وسیله پیستوله بر روی سطح آن اسپری نمود و به صورت جزئی و لکه گیری با قلمو اقدام نمود.

درباره ما

امروز با گسترش تکنولوژی های ساخت ، استفاده از مصالح پیش ساخته که به منظور استفاده در پوششهای سقف کاذب و دیوار و نما به کار گرفته می شود و با توجه به امکان کنترل کیفیت بیشتر و سرعت اجرای بالا ، این نوع محصولات بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است  ادامه…

تماس با ما
با خبر بمانید

*برای دریافت پیشنهادات تخفیف اولیه ، به روزرسانی ها و اطلاعات مربوط به محصولات جدید ، در خبرنامه ما مشترک شوید.