معرفی محصول

   این پنل ها در واقع کامپوزیتی بر پایه الیاف چوب و مجموعه ای از مواد و ترکیبات معدنی هستند که طی فرایندهای صنعتی و با استفاده از ماشین آلات مخصوص به صورت صفحاتی با ابعاد استاندارد تولید می شوند . پانل های فوق سازگاری بالایی با سلامت انسان و محیط زیست دارند . از بعد از جنگ جهانی دوم بسیاری از کشورهای اروپایی الزامات سختگیرانه ای در خصوص امنیت ساختمان در برابر آتش مقاومت مکانیکی و سبکی مصالح وضع کردند که این پنل ها تابع الزامات فوق بوده و به همین جهت از آنها می توان در تمامی محیط های مسکونی ، آموزشی ، اداری ، سالن های همایش ، سینماها ، آمفی تئاترها ، مجموعه های تفریحی ، هتل ها ، رستورانها ، پارکینگ ها و حتی استخرها بعنوان سقف کاذب ، دیوار پوش و یا به منظور عایق حرارتی در زیرکار دیوارها و کف استفاده نمود . این پنل ها علاوه بر کاربرد در فضاهای داخلی می توانند در فضای خارج از ساختمان نیز مورد استفاده قرار گیرند.

از جمله ویژگی های این محصول، وزن سبک و کمتر از چوب، مقاومت در برابر نیروهای مکانیکی و ضربات ، زیبایی ظاهری و تنوع در رنگ که این محصول را به عنوان یک محصول دکوراتیو به عنوان فینیشینگ نهایی در پوشش دیوار و سقف قابل استفاده بوده وبه جهت قابلیت رنگ پذیری بالا، میتوان آن را به دفعات در طیف های مختلف رنگی به صورت نامحدود (بر اساس کد های رنگی NCS یا RAL) به وسیله پیستوله بر روی سطح آن اسپری نمود و به صورت جزئی و لکه گیری با قلمو اقدام نمود.

درباره ما

امروز با گسترش تکنولوژی های ساخت ، استفاده از مصالح پیش ساخته که به منظور استفاده در پوششهای سقف کاذب و دیوار و نما به کار گرفته می شود و با توجه به امکان کنترل کیفیت بیشتر و سرعت اجرای بالا ، این نوع محصولات بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است  ادامه…

تماس با ما
با خبر بمانید

*برای دریافت پیشنهادات تخفیف اولیه ، به روزرسانی ها و اطلاعات مربوط به محصولات جدید ، در خبرنامه ما مشترک شوید.