سوالات متداول

هیس پنل به عنوان نسل جدید پنل های آکوستیکی شناخته می شود که ممکن است در رابطه به آن سوالاتی داشته باشید.

در این بخش تلاش کرده ایم به بخشی از سوالات متداول در خصوص این پنل ها پاسخ دهیم.

بله ، از هیس پنل می توان در فضاهای مرطوب بدون مشکل استفاده کرد. در مکانهایی مانند استخر، جکوزی، رختکن ، حمام و ویلاهایی که در محیط های مرطوب قراردارند قابلیت نصب هیس پنل با شرایط توضیح داده شده در بخش راهکار های اجرایی وجود دارد.

بله ، ترکیبات و فرایند خاص تولید هیس پنل این اطمینان را می دهد که هیس پنل در اثر رطوبت و شرایط آب و هوای فضای باز آسیب نمی بینند.
بنابراین ، هیس پنل برای مثال در زیر لبه های سقف و زیر سقف های خالی بسیار مناسب است.

مهم است که هیس پنل  قبل از نصب با محیط سازگاری باشند. سازگاری به این معناست که پانل ها باید با دما و رطوبت در محلی که قرار است نصب شوند ، سازگار شوند.

هیس پنل ماده ای کاملاً طبیعی است که تقریباً از آن تشکیل شده است. 50٪ چوب است و بنابراین پانل ها برای دستیابی به همان دما و رطوبت محیط اطراف “کار می کنند”. بنابراین ، شما نباید قبل از اتمام مراحل ساخت و روشن شدن گرمایش ، نصب هیس پنل را شروع کنید.

هیس پنل ها قبل از خروج از کارخانه فرایند خشک کردن را طی کرده اند ، اما در حین حمل و نقل یا ذخیره سازی ، پانل ها ممکن است دوباره رطوبت را جذب کنند. اگر هیس پنل ها را بدون سازگاری قبلی نصب کنید ، احتمال دارد پس از نصب پانل ها کوچک شده و ترک های کوچک جمع شوندگی ایجاد کند

درباره ما

امروز با گسترش تکنولوژی های ساخت ، استفاده از مصالح پیش ساخته که به منظور استفاده در پوششهای سقف کاذب و دیوار و نما به کار گرفته می شود و با توجه به امکان کنترل کیفیت بیشتر و سرعت اجرای بالا ، این نوع محصولات بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است  ادامه…

تماس با ما
با خبر بمانید

*برای دریافت پیشنهادات تخفیف اولیه ، به روزرسانی ها و اطلاعات مربوط به محصولات جدید ، در خبرنامه ما مشترک شوید.