درباره ما

هیس پنل را بهتر بشناسید

نسل جدید پنل های آکوستیکی

شرکت آرتنوس با پشتکار و دانش و تجربه متخصصان خود اقدام به معرفی و ارائه محصولی با کیفیت مبتنی بر دانش روز و خواسته های مشتریان محترم تحت عنوان هیس پنل نموده است .

امروز با گسترش تکنولوژی های ساخت ، استفاده از مصالح پیش ساخته که به منظور استفاده در پوششهای سقف کاذب و دیوار و نما به کار گرفته می شود و با توجه به امکان کنترل کیفیت بیشتر و سرعت اجرای بالا ، این نوع محصولات بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است .

مواد اصلی این متریال متشکل از 65% پوشال چوب و 35% از ترکیبات معدنی و افزودنی های طبیعی دیگر ساخته شده است . این محصول نوعی ماده عایق حرارتی و  صوتی جدید می باشد که با ترکیبی منحصر بفرد و با اتخاذ فرآیند کاری مبتنی بر تهویه دما ، فشار و الیاف سلولزی در قالبهای مخصوص که پس از فعل و انفعالات خاصی باعث افزایش مقاومت آن در برابر تنش های فشاری و کششی ناشی از تغییرات دما و رطوبت شده و از بروز عیوبی همچون ترک خوردگی ، بادکردگی و اعوجاج جلوگیری می کند .

اولین خط تولید انحصاری در کشور

شرکت چوب طرح نوین با به کارگیری دانش فنی بومی به صورت انحصاری و برای اولین بار اقدام به تولید نسل جدیدی از پنل های آکوستیکی و ساختمانی با نام "هیس پنل" نموده است.

طول عمر و مقاومت مکانیکی

هیس پنل ها به دلیل پروسه خاص تولید و افزایش توانایی مقاومتی الیاف و خنثی کنندگی ای که در برابر آتش حاصل شده پایداری قابل توجهی در برابر شرایط بیولوژی (قارچها ، کپک ها ، حشرات موذی) و شیمیایی و آب و هوایی از خود نشان داده اند که جمیع این موارد سبب تضمین عمر بالای 70 سال این پنل ها در کاربردهای داخل ساختمان شده است . لازم به ذکر است در صورت دورریخت ، به راحتی قابل بازیافت کامل در طبیعت می باشد.

خط تولید انحصاری

عکس های ذیل مراحل تولید هیس پنل را به همراه حواشی تولید آن نمایش می دهد.

درباره ما

امروز با گسترش تکنولوژی های ساخت ، استفاده از مصالح پیش ساخته که به منظور استفاده در پوششهای سقف کاذب و دیوار و نما به کار گرفته می شود و با توجه به امکان کنترل کیفیت بیشتر و سرعت اجرای بالا ، این نوع محصولات بیش از پیش مورد استقبال قرار گرفته است  ادامه…

بازدید از نمایشگاه دائمی
با خبر بمانید

*برای دریافت پیشنهادات تخفیف اولیه ، به روزرسانی ها و اطلاعات مربوط به محصولات جدید ، در خبرنامه ما مشترک شوید.